Hakkımızda

Sizler için
Neşe ve Sağlığı

işimizin merkezine aldık…

2016 yılında Ankara Çukurambarda Diyetisyen Pınar PEHLİVAN tarafından Diyetgram Clinic adıyla kurulduk. Merkezimizde Kilo Verme Programı, Detoks Programı, Hastalıkta Beslenme Programı, Hamile Beslenme Programı, Emzikli Anne Beslenme Programı, Sporcu Beslenme Programı ve Online Beslenme Programı gibi birçok hizmetin yanında Andulasyon Terapi ve Mide Bağırsak tesleri yapıyoruz

Online Diyet ve Online Detoks programlarımız ile tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz.  

Haydi gelin bir kahvemizi için…

Dyt. Pınar Pehlivan

Hacettepe Üniversitesinden Şeref öğrencisi olarak mezun oldu. Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ve Hacettepe Üniversite Hastanesinde çalıştı. Öğrenimi boyunca birçok seminer ve etkinlikte bulundu. Zayıflama ve Ameliyatsız Obezite tedavisi, Şeker Hastalığında Beslenme tedavisi, Organik Besinler ve Organik Beslenme Takıntısı (Ortoreksiya Nervoza), Heterosiklik Aromatik Aminler ve Kanser ve Kanser Hastalarında İmmünonütrisyon Maddeler Glutamin Arjinin; konuların da seminerler yaptı. Ayrıca; Yetişkin Bireylerde Beslenme Durumlarının Farklı Yeme İndeksleriyle Değerlendirilmesi konulu tezi 2015 yılında Hacettepe Üniversitesi tarafından kabul edildi. Beslenme ve Diyetetikle ilgili Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği ve Gaps Practitioner gibi birçok eğitim aldı birçok kursa katılı ve katılmaya devam ediyor.

Dr. Atilla Bektaş

30 Haziran 1965 tarihinde Amasya‘nın ilçesi Merzifon’da doğmuştur. Tam adı Hüseyin Atilla Bektaş’dır. Annesinin adı Müşerref Bektaş, babası Z.Yılmaz Bektaş’dır. İlköğretimini Eskişehir’de tamamlayan Atilla Bektaş, Lise eğitimini Ankara Lisesinde tamamlamıştır. 1989 yılında Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’ndek mezun oldu. 1990 yılında Eskişehir’de 1. Hava Kuvveti Komutanlığında Hava ve Uzay Hekimliği uçuş tabibi olmuştur. Kıta görevini Balıkesir 9. Ana Jet Üssü’nde tamamlamıştır. Atilla Bektaş, GATA‘da (Gülhane Askeri Tıp Akademisi) 1992-1996 yılları arasında İç Hastalıkları Uzmanı, ardından GATA’da 1998-2000 yılları arasında Gastroenterohepatoloji Uzmanı oldu. Ardından Kd.Albay olarak GATA ve Ankara Hava Hastanesinde çalıştı. GATA İç Hastalıkları Ana Bilim Dalında görevli iken ”öglisemik, hiperinsülinemik klemp tekniği”ni kullanarak. ”Obezlerde Hipokalorik Mikst Diyet ile Kilo Kaybının İnsülin Direncine Etkisi”ni araştırdı. Ayrıca GATA Gastroenterohepatoloji BD’da ise ”Steatohepatitte (Karaciğer Yağlanması) Ursodeoksikolik Asit (UDCA) Tedavisi” üzerine tez savunmasında bulundu. Genel Sağlık ve Sporcu Sağlığı ile ilgili açıklamaları ile basında sıkça yer almıştır. Atilla Bektaş, evli ve bir çocuğu vardır. Özel bir hastanede hasta kabul ederek çalışmaktadır.

Salih Ömrüm

Olumlu Yaşam Terapisi, EMDR, Reiki, İlişki ve Evlilik Danışmanlığı(Gedik Üniversitesi) ,NLP (İstanbul Üniversitesi), Aile Dizilimi, Medipol Üniversitesi Psikoloji Lisans gibi birçok eğitim aldı ve almaya devam ediyor.

Dyt. Melike Özkan 

Gazi Üniversitesi’ nden onur öğrencisi unvanı ile mezun oldu. Daha çok Online Diyette uzmanlaşarak birçok danışanı hayallerine kavuşturdu.Soru sor
Merhaba.
Diyet programlarımız hakkında bilgi almak istermisiniz?