Ankara Sibo Nefes Testi

Ankara Çukurambar’da bulunan kliniğimizde Dr. Atilla Bektaş’ın danışmanlığında en yeni sistemle Sibo Nefes Testi yapmaktayız. Bu test yaklaşık 2 ila 3 saat sürmektedir. Sizden alınan nefes numunesi bizzat kliniğimizde bulunan cihazlarda analiz edilmekte herhangi bir yere gönderilmemektedir. Aynı gün sonuç vermektedir. En son çıkan cihazların kullanıldığı bu yöntem yüzde 99’lara varan doğruluk oranı ile etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış en doğru yöntemdir.

Eski uygulanan yöntemlerde nefesiniz bir tüpe alınmakta ve bu tüp Almanya’ya gönderilmektedir. 3 – 4 haftada sonuç alınan bu yöntemde sonuçlar kargo koşullarına ve mevsime bağlı olarak çok fazla değişiklik göstermektedir.

Testin uygulanması açısından sabah aç karnına gelinmeli ve randevu alınmalıdır.

Ankara Üre Nefes Testi

Ankara Çukurambar’da bulunan kliniğimizde Dr. Atilla Bektaş’ın danışmanlığında Üre Nefes Testi yapmaktayız.

Dünyanın en yaygın enfeksiyonlarından biri olan helicobacter pylori, mide ile oniki parmak bağırsağında birikerek iltihap, ülsere ve hatta bazı hastalarda tedavi edilmediği takdirde kansere kadar yol açabiliyor. Bu durumun tespit edilmesi ise hayati önem taşıyor. Üre nefes testi bu olumsuz tabloların önlenmesi için en başarılı yöntemdir.

Test yaklaşık 40 dk sürmektedir.

Testin uygulanması açısından sabah aç karnına gelinmeli ve randevu alınmalıdır.

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soru sor
Merhaba.
Diyet programlarımız hakkında bilgi almak istermisiniz?