Ankara Diyetisyen

Ankara Çukurambar’da bulunu kliniğimizde 3 diyetisyenimiz ile sizlerin zayıflamasını, sağlıklı kilo vermesini sağlıyoruz. Bunu fonksiyonel ve bütünsel bakış açımızla bilimsel olarak yapıyoruz. Ayrıca Kliniğimizde bulunan Andulasyon Terapi cihazımızla bölgesel incelme konusunda sizlere hizmet veriyoruz.

Kurucumuz Diyetisyen Pınar Pehlivan 2015 yılında Hacettepe Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği ve Gaps Practitioner gibi birçok eğitim aldı.

Diyetisyen Hanife Altınsoy Gazi Üniversitesi’nden bölüm 2. si olarak mezun oldu. Manchester University bünyesinde deneyimler edindi. 2 yılda binlerce danışanı hayallerine kavuşturdu.

Diyetisyen Melike Özkan Gazi Üniversitesi’nden onur öğrencisi unvanı ile mezun oldu. Daha çok Online Diyette uzmanlaşarak birçok danışanı hayallerine kavuşturdu.

Daha önce birçok kez diyete başlamış olabilirsiniz. Başladınız ve defalarca bıraktınız. Bu durumun birçok sebebi olabilir. işte bizde bu sebepleri araştırıp ortadan kaldırmaya çalışıyoruz.

 

No responses yet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soru sor
Merhaba.
Diyet programlarımız hakkında bilgi almak istermisiniz?